Kogo szukamy?

W związku ze stałym rozwojem firmy prosimy o przesyłanie swoich CV, niezależnie od prowadzonych aktualnie rekrutacji. Spotkamy się z każdym dobrym kandydatem.
Operatora wózka wysokiego składu
Operatora maszyn produkcyjnych
Elektryka
Mechanika
Mechatronika

Paralaksa tła
 
 
 
 
 

Wyślij nam swoje CV

Administratorem danych osobowych jest Masfrost Ziębice Sp. z o. o. z siedzibą w Ziębicach, 57-220 ul. Nadrzeczna 1 a

Jako osoba fizyczna masz prawo do dostępu do swoich danych osobowych, aktualizacji swoich danych, usunięcia danych (prawo do bycia zapomnianym), ograniczenia zakresu przetwarzania danych, poproszenia o przeniesienie tych danych do innego Administratora, zgłoszenia sprzeciwu do przetwarzania swoich danych oraz niegodzenia się na profilowanie Twoich danych.

Więcej szczegółów na temat przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności (link)


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w tym danych zawartych w przekazanym CV, w celu rekrutacji prowadzonej przez Masfrost w ramach rekrutacji na stanowisko…*

Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w tym danych zawartych w przekazanym CV, w celu rekrutacji prowadzonych przez Masfrost w przyszłości

*Pole obowiązkowe.

Możecie Państwo zaznaczyć jedno albo oba pola, natomiast zaznaczenie pola oznaczonego * jest obowiązkowe, brak jego zaznaczenia spowoduje nierozpatrywanie przez Masfrost złożonej aplikacji.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Numer telefonu

Dotychczasowe stanowisko

Aplikuje na stanowisko

Załącz CV

Aplikacje można wysłać na konkretne ogłoszenie, jednak jeśli obecnie takowych brak, a uważasz, że Twoja kandydatura może nas zainteresować - prześlij swoje CV wraz z oświadczeniem, iż wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)